Novinky

Nove produkty
Všechny novinky

Slevy

Slevy

1.Bankovým převodem po obdržení faktury se zbožím se splatností čtrnácti (14) dnů . Naše číslo účtu ve tvaru IBAN je: IBAN:CZ31 0300 0000 0002 3689 3706, účet je vedený v ČSOB, a.s. Jako variabilní symbol použijte číslo faktury, údaj se nachází v pravém horním rohu faktury.  Způsob platby na fakturu po dodání zboží platí pouze pro MŠ a ZŠ. Platba převodem s prodlouženou splatností podléhá schválení.
2.Dobírkou: Při způsobu platby zboží na dobírku, uhradí zákazník kupní cenu za zboží a cenu za přepravu zboží v hotovosti při převzetí zboží. Na dobírku není možné objednat nábytek.
3. Způsob platby na fakturu po dodání zboží platí pouze pro MŠ a ZŠ, pro státní organizace, města a obce.
4. Pokud si zboží objedná soukromá osoba, podnikatel nebo nadace, prodávající vyzve kupujícího k úhradě zálohové faktury zaslané na email kupujícího. Objednávku zákazníka kterému byla vystavena zálohová faktura bude prodávající realizovat až v okamžiku připsání celé částky uvedené v zálohové faktury na účet prodávajícího. Pokud zálohová faktura nebude uhrazena ve lhůtě čtrnácti kalendářních dnů od jejího zaslání kupujícímu, prodávající přistoupí ke stornování objednávky z důvodu neuhrazení zálohové faktury.

Zpět na vše o nákupu