Slevy

Slevy
Společnost Baribal s . r . o . je výrobně- obchodní společností , která se specializuje na výrobu a montáž dětského nábytku na míru určeného pro mateřské školy a předškolní zařízení . Jako první a jediná firma na trhu jsme prošli procesem certifikace 3D nábytku bez problémů ( napoprvé ) , což dokládáme přiloženým certifikátem.
Poslední roky rozšiřujeme nabídku katalogu Baribal určeného pro mateřské školy o didaktické hry , hry pro děti , stavebnice , dřevěné hračky , speciální nábytek , dětská hřiště i mnoho jiných výrobků, které jsou svým charakterem určeny ke zkvalitnění výchovně vzdělávacího procesu v mateřských školách a pro děti ve věku od 3-7 let . Nabízíme nejširší a cenově nejvýhodnější nabídku více než 2000 produktů , které důsledně vybíráme od renomovaných výrobců pro ty nejdůležitější na světě - Vaše děti.
Pro usnadnění nakupování jsme spustili nový obchod na internetu, který je přehlednější a kde máme nové, tématicky rozčleněné části a také mnohé doplňující informace k produktům .
Na co klademe důraz ? Na Vaši spokojenost a úsměv Vašich dětí ! Náš tým pracovníků vyvíjí každodenní úsilí pro uspokojení Vašich požadavků .
Nejvýraznější změna nastala v tomto roce , když jsme do našeho sortimentu zařadili kvalitní hračky a didaktické pomůcky , kterými můžete doplnit kouzelný nábytek od firmy Baribal .
Přejeme Vám pohodlný nákup a příjemně strávený čas s našimi produkty.
Váš Baribal tým